09120383771 :شماره تماس

EN
FA

ما را دنبال کنید:

عمل سینه و ایمپلنت

f

هر کدام از ما شاید در قسمتی از بدن خود ناموزونی خاصی احساس کنیم و به دنبال رسیدن به سایز دلخواه خود باشیم. مثلا بخواهیم سینه های بزرگتری داشته باشیم و یا از باسن تخت و بدون زاویه خود راضی نباشیم. برای رفع این مشکل و رسیدن به اندام زیباتر یکی از راه های موثر و ماندگار استفاده از ایمپلنت یا کاشت است. دکتر روح اله بخشی، فوق تخصص جراحی پلاستیک با عمل زیبایی ایمپلنت و قرار دادن پروتز در قسمت های مورد نیاز بدن، عمل فرم دهی بدن و پیکرتراشی را برای شما انجام می دهد.

عمل جراحی ایمپلنت یا عمل کاشت پروتز انواع متعددی دارد؛ که شامل ایمپلنت پستان، گونه، چانه، باسن، ساق و لب می باشد که پروتز سینه از شایعترین انواع آن است. هدف از تعبیه ایمپلنت، پر کردن فضای بافتی در اثر کمبود بافت نرم یا نقص استخوانی می باشد که با عمل ترمیمی و زیبایی قابل اصلاح است. 

جراحی پروتز سینه (ایمپلنت سینه)

در جراحی ایمپلنت سینه (Breast Implant) با کاشت پروتز سینه می توان در اندازه پستان ها، شکل سینه و خط سینه، تغییراتی موثر و بادوام ایجاد کرد. در بعضی موارد افراد به صورت مادرزادی سینه های بسیار کوچکی دارند که می توانند با این روش سایز سینه های دلخواه خود را به دست آورند. گاهی هم جراحی زیبایی سینه به عنوان یک جراحی ترمیمی به کار میرود، مانند بازگرداندن پستان برای افرادی که یک یا هر دو سینه خود را به دلایلی مانند ضربه شدید، سرطان پستان و... از دست داده اند.

جراحی کوچک کردن سینه (ماموپلاستی کاهشی)

همانطور که گفته شد از ایمپلنت پروتز سینه برای بزرگ کردن سینه و افزایش حجم آن استفاده میشود. اما گاهی هم عمل سینه برای کوچک کردن و برداشتن قسمتی از حجم پستان انجام میشود. عمل ماموپلاستی سینه (Mammoplasty) به عنوان جراحی زیبایی سینه همراه با لیفت سینه (Breast Uplift) صورت می گیرد. همچنین عمل کوچک کردن سینه برای جلوگیری از مشکلاتی مثل گردن درد و دیسک گردن نیز انجام می شود.

جراحی لیفت سینه (ماستوپکسی)

عمل لیفت سینه که نام علمی ماستوپکسی (Mastopexy) دارد، یک نوع عمل جراحی پلاستیک برای تغییر شکل پستان به کار رفته و عمل زیبایی محسوب می شود. وقتی سینه ها بر اثر افزایش سن، کم کردن وزن و بارداری و شیردهی، افتادگی پیدا می کنند جراح پلاستیک زیبایی ازین عمل سینه برای شکل دهی به پستان ها و برداشتن پوست اضافی استفاده می کند. عمل لیفت پستان می تواند همراه با عمل کوچک کردن سینه یا بزرگ کردن و قرار دادن پروتز صورت بگیرد و یا در صورت تمایل لیفت سینه بدون تغییر در حجم پستان انجام شود.

در خانم هایی که به دلیل زایمان یا دلایل دیگر دچار افتادگی شکم و پهلو ها شده اند و می خواهند عمل زیبایی سینه را هم انجام دهند، هر دو عمل شکم ابدومینوپلاستی و عمل لیفت سینه همزمان انجام می شود که به آن مامی میک اوور (Mommy Makeover) می گویند.

جراحی سینه مردان (ژنیکوماستی)

جراحی سینه ژنیکوماستی (Gynecomastia) در آقایان برای کاهش اندازه پستان و کوچک کردن سینه ها انجام می شود. جراحی پلاستیک سینه مردان با تغییر در شکل و اندازه سینه و همچنین نوک سینه و هاله آن همراه است. این عمل زیبایی برای بهبود افتادگی سینه آقایان و برداشتن چربی و پوست اضافه آن مناسب است.

پروتز باسن

عمل بزرگ کردن باسن هم با تزریق فیلر قابل انجام است و هم با قرار دادن ایمپلنت باسن. فیلرها می توانند آماده و یا فیلر چربی باشند که مدت ماندگاری آنها متفاوت است. عمل پروتز باسن برای قرار دادن ایمپلنت باسن یک جراحی مهم و پیچیده است که باید توسط جراح پلاستیک مجرب و متبحر انجام شود. این عمل زیبایی با زمان ماندگاری بالا برای خوش فرم کردن و بزرگ کردن باسن صورت می گیرد.

 

پیش از تصمیم گیری برای انجام عمل های ترمیمی و زیبایی سینه، پروتز باسن و ... برای مشورت با دکتر روح اله بخشی، فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی با ما تماس بگیرید.

s