EN
FA

ما را دنبال کنید:

پروتز سینه مارک آریون (Arion)

f

در جهت معرفی انواع پروتز سینه و بهترین مارک های پروتز سینه، به معرفی پروتز سینه مارک ناگور و پروتز سینه مارک منتور پرداختیم. در ادامه می خواهیم شما را با برند پروتز سینه آریون آشنا کنیم. برای شناخت انواع ایمپلنت های آریون و انتخاب بهترین پروتز سینه برای خودتان، حتما با ما همراه باشید.

پروتز سینه فرانسوی آریون 

در میان ایمپلنت های سینه ساخت شرکت های اروپایی یکی از بهترین و معروف ترین پروتز های سینه ساخت شرکت آریون می باشد. انجمن آزمایشگاهی آریون فرانسه در سال 1994 شرکت آریون را در این کشور تاسیس کرده و فعالیت خود را در زمینه ساخت تجهیزات پزشکی تا به امروز ادامه داده است.

استاندارد و اعتبار ایمپلنت سینه آریون

ایمپلنت پستان آریون دارای همه استانداردهای بین المللی و اروپایی می باشد و همچنین در ایران دارای مجوز تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت است.

کیفیت و طول عمر پروتز سینه آریون

شرکت آریون پروتزهای سینه بادوام و مناسبی تولید می کند که طول عمر متوسط آن را بیش از 20 سال تخمین می زنند. با این حال این شرکت برای جلب اطمینان مشتریان خود، تضمین می دهد که در صورت پاره شدن ایمپلنت آریون، پروتز سینه را به صورت رایگان جایگزین کند. از آنجایی که تعویض پروتز سینه نیاز به عمل سینه مجدد دارد، این شرکت کمک هزینه مناسبی نسبت به شرایط مشتری، پرداخت خواهد کرد. اگرچه پروتز سینه آریون طول عمر نسبتا زیادی دارد، ولی بررسی و چکاپ مرتب و بی موقع پستان و پروتز کاشت شده، برای هر مدل یا مارک پروتز سینه، به صورت هر چند سال یکبار لازم و ضروری است.

جنس ایمپلنت پستان آریون

شرکت فرانسوی آریون در ساخت ایمپلنت های سینه از ژل سیلیکون منسجمی استفاده می کند. پروتز سینه آریون به دلیل خواص این ژل چسبنده، شکل زیباتر و طبیعی تری به سینه می دهد و نتیجه جراحی پروتز سینه را خوشایند میسازد. پروتز های سینه آریون از نظر فرم و جنس مواد سازنده انواع مختلفی دارند که آنها را به صورت مختصر بررسی می کنیم.

انواع پروتز سینه آریون از نظر جنس:

 

1.ایمپلنتهای سینه MONOBLOC SILICONE

ژل سیلیکون موجود در ایمپلنتهای SoftOne سیلیکون مونوبلوک  Monobloc Silicone منسجم است، به این معنی که مایع نیست و در صورت پاره شدن و ترکیدن پروتز، شکل عمومی خود را حفظ می کند. 

ایمپلنت هایی با اطمینان از کمترین درصد احتمال پارگی

ایمپلنت هایی که عملکرد نظارتی مورد نیاز ISO 14607 را برآورده می کنند

ایمپلنت هایی که مارک CE توسط سازمان اعلان شده Kiwa دریافت کرده اند

 

2. ایمپلنت های سینه MONOBLOCS HYDROGEL CMC

هیدروژل موجود در ایمپلنت های هیدروژن سی ام سی مونوبلوک MONOBLOC Hydrogel CMC از سلولز و سرم فیزیولوژیکی ، محلول در آب و رادیوسنت تشکیل شده است، که غربالگری و نظارت بر آسیب شناسی پستان را تسهیل می کند.

دارای فیلر Filler کاملاً زیست سازگار و زیست تخریب پذیر

کشش (قدرت الاستیک) تقریباً 2 برابر بیشتر از کاشت های ژل سیلیکون 

هیدروژل ها در برابر اشعه ایکس کاملاً شفاف هستند و اجازه می دهند ماموگرافی به راحتی مدارک بیمار را تفسیر کند.

 

ایمپلنت پستان آریون Arion از نظر فرم و برجستگی:

 

نوع گرد کاشت پستان آریون MONOBLOC SILICONE بسیار نرم و شبیه بافت طبیعی سینه ساخته شده و در پنج مرحله از نظر برجستگی و میزان قطر و ارتفاع پروتز سینه ( پایین، متوسط، بالا،خیلی بالا، فوق العاده بالا) ارائه میشوند و آنها را با نام های LP ،HP ،IP ،XP ،XXP دسته بندی میکند.

کاشت های سیلیکونی آناتومیک MONOBLOC یا همان پروتز های سینه قطره اشکی آریون از ژل سیلیکون منسجم پر شده اند که میتوانند شکل خاصی به خود بگیرند و به پنج دسته A2XH ،A2X ،A2XS ،AX ،AN از لحاظ میزان قطر و ارتفاع تقسیم می شود.

ایمپلنت های MONOBLOC از قبل پر شده با هیدروژل دارای برجستگی بالا و پایین هستند.

 

برای دیدن کاتالوگ پروتز های سینه مارک آریون به سایت رسمی این شرکت به آدرس https://www.laboratoires-arion.fr/ بروید و از پروتزهای سینه با کیفیت و خوش فرم آریون دیدن کنید. پس از بررسی انواع ایمپلنت های سینه و برای انتخاب بهترین پروتز سینه موجود در بازار ایران، می توانید برای مشورت با دکتر روح اله بخشی، فوق تخصص جراحی زیبایی با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر