EN
FA

ما را دنبال کنید:

پروتز سینه مارک منتور (MENTOR)

f

برای اینکه بتوانید بهترین مارک پروتز سینه ای را که برای شما مناسب باشد، راحت تر بشناسید و انتخاب کنید در سایت دکتر بخشی به معرفی انواع پروتزهای سینه موجود در بازار ایران مانند پروتز مارک ناگور و پروتز مارک آریون پرداختیم. در این مقاله هم، ویژگی های ایمپلنت منتور را بررسی و انواع پروتز سینه منتور را به شما معرفی خواهیم کرد.

همانطور که شاید شما هم شنیده باشید، شرکت منتور یکی از معروف ترین و موفق ترین تولید کنندگان پروتز سینه در دنیا است و ایمپلنت مارک منتور یکی از بهترین برند های پروتز سینه می باشد که خوشبختانه در کشور ما نیز در دسترس بوده و برای جراحی بزرگ کردن سینه مورد توجه قرار گرفته است.

کیفیت پروتز سینه منتور

ایمپلنت های منتور ساخت کشور امریکا هستند و با توجه به حساسیت استفاده از مواد پزشکی و بهداشتی در این کشور، کیفیت ساخت این پروتزهای سینه بسیار بالا می باشد. از این رو شرکت آمریکایی منتور پروتز سینه منتور را با ضمانت کامل عرضه می کند. دوام و عمر طولانی پروتز مارک منتور از دیگر نکات حائز اهمیت در این محصول است. 

در میان انواع جراحی پلاستیک و عمل زیبایی که افراد انجام می دهند، انجام عمل جراحی سینه یکی از پرطرفدارترین عمل ها است. اما تفاوتی که عمل پروتز سینه با اکثر عمل های زیبایی دارد، در استفاده از ایمپلنت سینه می باشد. در جراحی بزرگ کردن پستان به جز انتخاب جراح حرفه ای و متبحر باید در انتخاب پروتز سینه هم دقت زیادی داشت. یک پروتز سینه خوب و با کیفیت می تواند در نتیجه عمل سینه تأثیر بسیار زیادی بگذارد و شکل سینه را به مدل سینه مد نظر شما نزدیکتر کند و دردسرهای احتمالی بعد از عمل کاشت پستان را بسیار کاهش دهد. کیفیت بالای پروتز سینه مارک منتور، این ایمپلنت ها را مورد تایید و سفارش بسیاری از جراحان پلاستیک قرار داده است.

قیمت پروتز سینه مارک منتور

اگرچه قیمت پروتز سینه منتور ممکن است کمی بیشتر از انواع دیگر پروتز ها باشد اما با توجه به کیفیت تولید و ضمانت سلامت ایمپلنت های مارک منتور، به توصیه جراحان پلاستیک، استفاده از پروتزهای فوق العاده ی برند منتور برای عمل پروتز سینه، ارزش هزینه نسبتا بالاتر آن را دارد.

تنوع زیاد پروتزهای سینه منتور

یکی از مهمترین موارد در انتخاب بهترین مارک پروتز سینه، وجود تنوع در پروتزهای آن برند می باشد. شرکت تولید کننده پروتز منتور با توجه به نیاز مشتریان خود محصولات متنوعی تولید و ارائه کرده است. این پروتزهای سینه می توانند از نظر جنس متفاوت باشند مانند پروتز سینه آب نمکی منتور که از کیفیتی خوبی برخوردار است. همچنین ایمپلنت ها می توانند بر اساس آناتومی بدن افراد، بیماری ها یا سلیقه شخصی آنها و با سایز ها و طرح های مختلف انتخاب شوند. همین تنوع و حق انتخاب یکی از دلایل مهم موفقیت منتور و محبوبیت پروتز سینه منتور می باشد.

تست پروتز سینه پیش از جراحی سینه!

در بازار رقابتی تولید محصولات سلامتی و پزشکی، خلاقیت ها و برانگیختن انگیزه و اعتماد مشتریان، بسیار مهم و ارزشمند است. شرکت منتور با راهکاری جالب سعی در جلب نظر بازدیدکنندگان سایت خود داشته است. شما با آپلود کرد عکس خود در سایت اصلی شرکت تولید پروتز منتور به آدرس https://www.breastimplantsbymentor.com/ می توانید انواع ایمپلنت سینه را بر روی بدن خود ببینید و تست کنید و پیش از جراحی سینه واقعی، یک دید کلی از نتیجه عمل کاشت پروتز سینه خودتان به دست آورید.

معرفی انواع پروتز سینه منتور

به طور کلی پروتز سینه منتور شامل سه محصول زیر است:

1. مموری ژل "MemoryGel" 

این مدل از پروتز منتور به صورت گرد و کاملاً شبیه به بافت طبیعی سینه بوده و با آن هماهنگی دارد. هم با سطح هموار و هم با سطح بافت‌دار تولید می‌شود. محدوده سایزها و نمایه‌های (مقطع عرضی) پروتز سینه منتور گسترده است و انواع مختلف آن متناسب با هر اندامی وجود دارد و به دو نوع تقسیم میشود.

پروتز سینه "MemoryGel" احساس نرم و طبیعی مورد نظر بیماران را فراهم می کند و با کیفیت بالا از طیف گسترده ای از اندازه ها و پروفیل ها متناسب با بدن برخوردار است.

پروتز "MemoryGel Xtra" تمام مزایای ایمپلنت های MemoryGel را به شما می دهد، اما دارای مزایای اضافی در دو گزینه نمایه Moderate Plus و High profile می باشد.

2. مموری شیپ "MemoryShape" 

شکل این پروتزها شبیه به بافت طبیعی سینه، یعنی مانند قطره اشک است به همین دلیل هم در زیر مجموعه پروتزهای قطره اشکی قرار می‌گیرد و ایمپلنتی با نتیجه طولانی مدت می باشد.

3. پروتز سینه آب‌نمکی منتور "Saline" 

این پروتز سینه با محلول آب نمک استریل (که شبیه به مایعی می‌باشد که بیشتر بدن انسان را تشکیل می‌دهد) پُر می‌شود. این پروتزهای آب نمکی نسبت به دیگر پروتز ها حس محکم تر و سفت تری را در ناحیه پروتز به فرد منتقل میکند و با محدوده وسیعی از سایزها، اَشکال و برجستگی‌ها تولید می‌شوند. و به دو نوع زیر تقسیم می شوند:

Round این پروتزهای آب نمکی ظاهری گرد و کامل دارند، احساس محکم تر و ظاهری اصلاح شده دارند. این دسته از پروتزهای سینه منتور با سه نمایه (مقطع عرضی) مختلف تولید می‌شوند: متوسط، متوسط پلاس، بلند. (منتور اولین شرکتی است که پروتزهای آب نمکی با نمایه بلند را تولید کرده است)

Spectrum Adjustable تنها ایمپلنت های نمکی هستند که پس از عمل قابل تنظیم هستند و به جراح شما اجازه می دهند تا حدود 6 ماه بعد از عمل سایز کاشت را تغییر دهد.  

جالب است بدانید که در آمریکا و اروپا پروتز های برند های موتیوا و منتور با هم رقابت تنگاتنگی دارند.

در مقاله های انواع پروتز سینه و مارک های پروتز سینه شما را تا اندازه زیادی با ویژگی های مارک های مختلف پروتز سینه در دنیا آشنا کردیم. اما برای اطمینان از انتخاب بهترین مارک و نوع پروتز سینه برای خودتان حتما با ما تماس بگیرید و از راهنمایی و مشاوره دکتر بخشی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و با تجربه در انواع جراحی کاشت پروتز سینه استفاده کنید.

ارسال نظر